متن لوح تقدیر و تقدیرنامه روز سینما

متن برای روز سینما

 برادر گرامی جناب آقای ………. قدم نهادن درمسیر فرهنگ  و هنر، علاوه بر عزمی برخاسته از تعهد و ایثار، قدم هایی محکم و استوار، بصیرتی دین مدار و پر عیار می طلبد .توانمندی های متعهدانه و مسئولانه جنابعالی سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی های لازم برای انتخاب در این عرصه می باشد. از باریتعالی برای شما و علاقمندان به اعتلای فرهنگ و هنر میهن اسلامیمان توفیقات روزافزون و بهره وری آرزومندم . مدیر کل دفتر ……….


متن لوح تقدیر و تقدیرنامه روز سینما

به نام خدای هنر آفرین

هنرمند گرامی جناب آقای ……….
مدیر مسئول محترم آموزشگاه ……….
راز و رمز پویای هنر و کشف معانی بدیع و تجلی جلوه های شهودی معرفت کیمیایی است که آسمان هنر به برکت سیما و سیره ی نورانی نبی مکرم صلی الله علیه و آله و سلم، انسان دربند خاک را به معراج حضور می خواند .
و چه خرم هنری که از چشمه ی معارف سیراب شود و چه زیبا هنری که قبای پرنیانش به عطر و بوی گلستان محمدی معطر شود و چه معماری باشکوهی، بنایی که سنگ هویت و فرهنگ آن ریشه درمدینه النبی بیابد .
و امروز کاخ آباد هنر به سروش معنوی و مفهوم پیام او بیش از پیش محتاج است و این جشنواره نیز با نام پیامبر اعظم همانا نقطه حضور پربرکت در چنین فضایی است .
باشد که اهل هنر به پاسداشت آن کانون رحمت و وحدت، سراپرده دار نقشی از رهپویی صراط او باشند .
ستاد برگزاری نخستین جشنواره تولیدات هنری ………. با اهداء این لوح، مراتب سپاس خود را از مشارکت و همدلی شما دراین جشنواره اعلام می دارد .

مدیر کل دفتر ………

نمونه نوشته برای گرامیداشت روز سینمایی

ذلک فضل من الله و کفی بالله علیما                70 نسا

چنین فضل از سوی یکتا خداست            که داناییش بس، همه خلق راست

جناب آقای …………….


کارگردان کاردان انیمیشن و جلوه های ویژه بصری

فعالیت چشمگیر و کوشش پیگیر همراه با هنرمندی و اهتمام در جهت استفاده از تکنولوژی فضای مجازی کروماکی به وسیله فیلمبرداری سه بعدی برای نخستین بار در گروه کودک و نوجوان شبکه دو ، نشان از حسن تدبیر، برنامه ریزی منسجم، سازماندهی موثر و مدیریت ارزشمند جناب عالی است.

به پاس سپاس از تلاش مجدانه ی آن جناب در جهت شکوفایی استعداد های  ملی در سال مزین به نام جهاد اقتصادی ، صمیمانه تشکر و قدردانی نموده و این لوح تقدیر، تقدیم حضور هنرمندتان می گردد.

باامید به اینکه ، با اتکا به خلاقیت ، پژوهش و نوآوری به عنوان کارگردانی متعهد و متخصص در سازمان صدا و سیما ، وسیله ی  تقرب و توسل به ایزد یکتا باشید و تعالی کشور عزیزمان  را میسر سازید.

ذلک خیرو احسن تاویلا                   نسا59

که این کار بهتر بود در صفت           سرانجام آن هست خوش عاقبت

مدیر عامل موسسه ………..